Шивачите и Патрак изгоряха зад Бостън, а Мразек държеше Филаделфия

След пет поредни загуби хокеистите <б> Филаделфия добре дошли в дома на лед неприятно <б> Уинипег . Водещата общо Западната конференция, но Флайърс са били в състояние да се справи след резултата 2: 1. Върнал да се свържете с конкуренти от началника на Столична дивизия Вашингтон и Питсбърг

Искрени благодарности на всички в края на черната серия Филаделфия имаше вратарят Петр Мразек, който в нова маска с клуб легенда Дейв Шулц и Боби Кларк Той хвана 27 от 28 изстрела Джетс право и е избран за първата звезда на вечерта. Patrik Laine беше чист аборт в 49-та минута.Все още само 19-годишният финландец взе бомбата без игра подготовка власт и записан в статистиката най-рано през единадесетия дуел в един ред с общ сбор от 40 попадения в сравнение с началото на стрелците на масата лигата Алекс Овечкин от Вашингтон.

исторически маса nastřílených гола в НХЛ преди достигане на 20-ти рожден ден финландски кометата е споделен трето място с Уейн Грецки и Брайън Белоус с 76 гола. Вторият е Дейл Ховерчук с 85 удара и очевидно непобедимия лидер е Джими Карсън с 92 гола. За да се подобри техния баланс в статистиката е Лейн 14 започва, останали в тази основна част.

Домашни любимци са се стремели осигури две точки от втория трети цели.Първият капитан Клод Giroux беше застрелян и скоро след като Андрю Макдоналд беше възнаграден с допълнително потвърждение на гола. Асистентът също така отбеляза най-продуктивния чешки на Jakub Voráček (20:17, 0 + 1, +1, 4 кръга), това беше неговият 58-ми сезон. Блейк Уилер, който беше част от треньора на Лайн, понастоящем е на една и съща фигура. Двамата играчи играят цар на всички NHL асистенти, третата в ранг е 57.преминаване Жиру.

Подобно Mrazek между три звезди игра в събота и има кръст Дейвид Крейчи (16:38, 2 + 0, -1, 4 изстрела), която е една от двете цели на основните движещи сили Атака <б> Бостън  победа в 7: 4 по-горе <б> Чикаго

31letý родом от Щернберг потвърди формуляра за стрелба от последните дни, когато той мина в началото на дори един хеттрик срещу Питсбърг. Първо той се утвърждава през 15-та минута, когато той го намери в пауърплей безплатно предната врата Джейк DeBrusk. Шивачът беше на 2-0 равенство. След това гостите благодарение на помощта на един от Дейвид Кампф в началото на първия и втория период се обърнаха резултата до 2: 3-ти След 31 минути игра, обаче, дойде втората голове действие Крейчи, който в други числено превъзходство отново се възползвали от хитър пас DeBruska. Това беше неговият 16-годишен.хит на сезона.

Преди да навлезем втората кабина, но за Блекхоукс, а в защита на Джон Rutt (19:22, 3) вкара гол си девойка в НХЛ Матей Хаймор и гостите на отново водеше. Но в третата трета имаше почивка. Начало добавен в темпото и 15 опита за снимки възползвали четири гола и обърнаха резултата в тяхна полза.

Всичко започна като набляга на портите на радост пристига Pastrňák Дейвид (19:00, 1 + 0, +/- 0, 1 изстрел) за най-добър голмайстор Чехия в конкурса, беше 24-ия гол, а трети и четвърти Бруинс меле, използвани по време на мач, организиран от Brian Gionta с Рик Неш.За да се празни тенджери всичко в последния момент, но потвърди, Шон Kural

. Е Jaškin Соботка помогна с помощ да спечели Св. Луис

Нападателите Дмитри Jaškin и Владимир Соботка помогна асистенции за печалба <б> ср Луи 7: 2 <б> Лос Анджелис . Блус вкара най-малко 14 играчи. Св. . Луис спечели едва за втори път в 11 мача и Колорадо, който е на второ уайлд кард за да се гарантира участие в плейофите, губейки три точки

Хокей <б> Вегас спечели с 2: 1 след дузпи в Бъфало и 20.носещ изцяло новия рекорд на Анахайм от сезона 1993/94. Торонто ритъм <б> Питсбърг 5: 2 и десета победа за домакините в един ред за клуба си рекорд. След 10 мача, напротив намерени завоевател най-добрият отбор в конференцията Западна <б> Нешвил , което не е достатъчно, за да <б> Ню Джърси 2:. 3 в престрелката

Centr Конър McDavid два гола и Преминаване на Едмънтън до победа с 4: 1 над Минесота . Най-продуктивен играч вкара миналата година в седмата и бойни поредна 84 точки е третият канадски резултата